Mobi Groups
Download Free Apps & Games @ PHONEKY.com

Korsou-Aruba-Bonaire - Topics
Create Your Own App Store

* Korsou-Aruba-Bonaire > Topics


Subject: Stimashon
Replies: 5 Views: 2556

lovely4k 26.05.08 - 04:58am
Stimashon ta kuminsa na bo mes bo tin ku stima bo mes prome ku bo stima otro hende stimashon ta algu masha grandi mes.stima ta ora ku bo ta komunika,ora bo tin konfiansa,ora ku bo ta pordona,ora ku bosnan dos ta unu,pero korda semper riba
Dios *

berend27 19.06.08 - 01:46am
agree.GIF Kompletamente eens ku bo lovely . Stimashon ta maske kon grandi e eror por ta pa toch bo pordona bo parega paso bo mes tampoko ta perfekto i asepta bo parega manera e ta *

sayoa 26.06.09 - 01:58am
Eens ku bo bisa otro berdat semper stima ku tur ku bo tin komparti bn i malu ser bo partner su amiga/amigu su konfidente *

sweet92 4.08.09 - 03:41am
Korekto full eens ku bo so tur pero awor si nan a hurt bo asina tanto kubo no por kere mas dn stimashon pero un hnd stima ns di berdad esei ta Dios *

berend27 14.10.09 - 06:54pm
Awor aki bo no ta hanja stimashon di berdat kasi mas e ta konta pa tur dos banda tantu homber komo muhe . E hende homber nan ta buska
D@nchin so e muhe nan ta pluma ora no tin mas pa pluma pasa pa un otro . *

berend27 14.10.09 - 11:55pm
ami a stima un hende ku henter mi kurason despues ku e mucha a hasi mi pend*w mi tin miedu di entrega mi kurason kompletu na un hende atrobe . awor aki bo no ta hanja niun mucha muhe serio mas . si mi hanja un hende fine pero no ku mi ta echt buskando un hende i lo mi tuma tempu pa konose e persona bon prome ku mi kore entrega mi kurason na un hende . *


* Reply
* Korsou-Aruba-Bonaire Forum


Search:
topics replies


* Korsou-Aruba-Bonaire

Create Your Own App Store

topTop
groupsGroups
mainProdigits

Create Your Own App Store